Насловна страна Спорт Фудбал Сомборска лига: Јуниорима прија вештачка трава

Сомборска лига: Јуниорима прија вештачка трава

2711
Фудбалери Старог града доживели су други пораз ове јесени.

Стари град – Хајдук јуниор 1:2 (0:2)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Старог града, гледалаца : 170, судија: П. Врачар (Сомбор), стрелци: Ковачевић у 90. минуту за Стари Град, а Вујимиловић у 22. и Фуртула у 38. минуту за Хајдук јуниор. Жути картони: Божин,Трифуновић (Хајдук Јуниор).

СТАРИ ГРАД: Ђурковић, М. Валентик, Б. Лукач, Трифуновић, Гајдобрански, Ковачевић, Божин, Зељко, Ахметовић, И. Лукач, С. Валентик (Б. Вујовић).

ХАЈДУК ЈУНИОРА: Радмановић, Веселиновић, Јањић, Ланчузанин, Савић (Драганић), Ф. Вујовић, Вујмиловић (Дрпљанин), Фуртула, Кулић (Јовић), Данојевић, Пејаковић.

После лидера Станишића, на терену са вештачком травом, победу забележили су млади и полетни Куљани.

Војводина (Т) – Будућност (П) 2:1 (0:0)

ТОВАРИШЕВО: Стадион СЦ Миладин Вујин, гледалаца:300, судија: Нађ (Руски Крстур), стрелци: Г. Станојев у 68. и  Вучић у 74. за Војводину, а Зивић (из једанаестерца) у 86 минуту за Будућност. Жути картони: Д. Николић (Војводина), а Максимовић, Данилов, Абаџић,Мишковић, Бачанов (Будућност).

ВОЈВОДИНА (Т): Дукић, Вучић, Рамић, Ранисављев, Тури, Цвијић, Г. Станојев, Миличевић (М. Јоваов), Д. Николић (Миловано9, Вујановић, М. Станојев.

БУДУЋНОСТ (П): Абаyић, Зивковић (Зивић), Мишковић, Вјетровић, Бачанов, Тодић, Јадрић, Данилов, Јанковић, Козомора, Алимпић (Максимовић).

У комшијском дербију, у Товаришево, оно главно догађало се у другој половини другог полувремена. У интервалу од шест минута луцидни Гојко Станојев и присебни  Вучић обезбедили су су капиталну предност домаћем тиму и велику радост својим верним симпатизерима.

Резервиста Слободан Зивић, у финишу меча, оправдао је свој улазак у игру и постигао је почасни погодак за госте.

Кула – Славија 4:0, Стари град – Хајдук јуниор 1:2, Станишић – Русин 5:1, Липар – Младост (К) 4:0, Војводина – Будућност (П) 2:1, Црвенка – ЖАК 4:0, Будућност (М) – Крила Крајине 0:0, Херцеговац – Борац (БГ) 2:0.

1. Станишић 14 13 1 0 46:8 40
2. Црвенка 14 10 2 2 46:16 32
3. Хајдук ј. 14 9 3 2 41:15 30
4. Будућ. (М) 14 7 3 4 26:16 24
5. Кр. Крајине 14 6 5 3 31:13 23
6. Стари Град 14 7 2 5 27:15 23
7. Славија 14 6 3 5 18:25 21
8. Војводина 14 6 1 7 26:28 19